PolskiAngielski
601 501 028   /   32 221 20 12   /   32 788 19 99
Strona główna » Gigaset » Czy Gigaset to Siemens?

Kategorie

Kontakt

Czy Gigaset to Siemens?

Data dodania: 13-07-2023 Wyświetleń: 105


Wieloletnia tradycja i ogromne doświadczenie w dziedzinie telekomunikacji stanowią fundamenty marki Gigaset. Przedsiębiorstwo to powstało w ramach firmy Siemens AG, która ponad 160 lat temu zapoczątkowała rozwój telefonii i mogła dzięki temu czerpać z bogatej tradycji w zakresie badań, rozwoju, ekspertyz i technicznego know-how. Firma Gigaset, po wyodrębnieniu z Siemensa i sprzedaży w październiku 2008 roku, zmierza w kierunku zawężenia swojej działalności i wyzbycia się udziałów w innych, niezwiązanych bezpośrednio z telefonią stacjonarną obszarach.

Marka Gigaset stała się całkowicie niezależna od 1 października 2011r. Logo marki Siemens wykorzystywane dotąd, jako integralny element wspólny został całkowicie wyłączone z użycia. Na mocy porozumienia z firmą Siemens, Gigaset był uprawniony do wykorzystywania tego znaku firmowego przez trzy lata okresu przejściowego.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Gigaset
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu